Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Płomień Dębe Wlk.Mazovia Mińsk Mazowiecki
spotkanie pucharowe
Płomień Dębe Wlk.   Mazovia Mińsk Mazowiecki
2019-10-16, 18:30:00

Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana 2a

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Ząbkovia Ząbki - Drukarz Warszawa
Makowianka Maków Maz - Świt Staroźreby
MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka
Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk
Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa
Wkra Żuromin - Podlasie Sokołów Podlaski
Pogoń II Siedlce - KS Łomianki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ożarowianka Ożarów Maz

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 735, wczoraj: 1145
ogółem: 5 352 188

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Szymon Staska

kadraPozycja na boisku: obrońca/pomocnik
Data urodzenia: 1999-01-15
Numer na koszulce: 80


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Mazowiecki L 23' 0 - - - -
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Świt Staroźreby L 90' 0 - - - -
Ząbkovia Ząbki - Mazovia Mińsk Mazowiecki L 80' zmiana 0 - - - -
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Makowianka Maków Maz L 90' 0 - - - ż 
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce P 90' 0 - - - -
MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki L 90' 0 - - - -
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wisła II Płock L 80' zmiana 0 - - - -
Hutnik Huta Czechy - Mazovia Mińsk Mazowiecki P 90' 0 - - - -
Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Mazowiecki L 90' 0 - - - -
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wkra Żuromin L 23' 0 b 1 - -
Wektra Zbuczyn - Mazovia Mińsk Mazowiecki P 34' 0 - - - -
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki L 75' zmiana 0 - - - -
Podsumowanie 855' 0 1 1 0 ż 1 cz 0

Sponsorzy i partnerzy

 

Ostatnie spotkanie

Drukarz WarszawaMazovia Mińsk Mazowiecki
Drukarz Warszawa 2:1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2019-10-12, 11:00:00
Warszawa
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Drukarz Warszawa 2:1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Maz 0:1 Pogoń II Siedlce
KS Łomianki 3:1 Wkra Żuromin
Podlasie Sokołów Podlaski 1:1 Huragan Wołomin
Hutnik Warszawa 3:0 Wisła II Płock
Nadnarwianka Pułtusk 0:5 MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka 2:6 Makowianka Maków Maz
Świt Staroźreby 1:3 Ząbkovia Ząbki

PAWEŁ MATŁACZ