Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Płomień Dębe Wlk.Mazovia Mińsk Mazowiecki
spotkanie pucharowe
Płomień Dębe Wlk.   Mazovia Mińsk Mazowiecki
2019-10-16, 18:30:00

Mińsk Mazowiecki ul. Budowlana 2a

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Ząbkovia Ząbki - Drukarz Warszawa
Makowianka Maków Maz - Świt Staroźreby
MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka
Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk
Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa
Wkra Żuromin - Podlasie Sokołów Podlaski
Pogoń II Siedlce - KS Łomianki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ożarowianka Ożarów Maz

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 643, wczoraj: 1145
ogółem: 5 352 096

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Pogoń II Siedlce
2:2
(0:1)
herb Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce   Mazovia Mińsk Mazowiecki
Siedlce ul. Jana Pawła

2019-10-06, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Bramki: Skibicki Kacper 1 (Pogoń II) Falon Kamil 1 (Pogoń II) Wocial Wojciech 1 (Mazovia) Malesa Bartosz 1 (Mazovia)

herb Mazovia Mińsk Mazowiecki Informacje o kadrze Mazovia Mińsk Mazowiecki

1. Dominik Pusek   
2. Dawid Matak   
3. Jarek Krajewski kapitan   
4. Rafał Słowik   
5. Szymon Staska  kontuzja 75" Marcin Kowalczyk   
6. Jewhen Romanov  (1 asysta) ??ta kartka   
7. Bartosz Malesa bramka   
8. Łukasz Puciłowski ??ta kartka  zmiana 64" Piotr Parobczyk   
9. Krystian Przyborowski  inny pow?d 87" Michał Bondara   
10. Jakub Zatorski  inny pow?d 87" Janusz Nojszewski  (1 asysta)   
11. Wojciech Wocial bramka   

herb Mazovia Mińsk Mazowiecki Zawodnicy rezerwowi Mazovia Mińsk Mazowiecki

1. Mateusz Łysik   
2. Alan Grabek   
3. Michał Herman   

herb Mazovia Mińsk Mazowiecki Prezentacja graficzna składu drużyny Mazovia Mińsk Mazowiecki



Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy i partnerzy

 

Ostatnie spotkanie

Drukarz WarszawaMazovia Mińsk Mazowiecki
Drukarz Warszawa 2:1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2019-10-12, 11:00:00
Warszawa
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Drukarz Warszawa 2:1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Maz 0:1 Pogoń II Siedlce
KS Łomianki 3:1 Wkra Żuromin
Podlasie Sokołów Podlaski Huragan Wołomin
Hutnik Warszawa 3:0 Wisła II Płock
Nadnarwianka Pułtusk 0:5 MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka 2:6 Makowianka Maków Maz
Świt Staroźreby 1:3 Ząbkovia Ząbki

PAWEŁ MATŁACZ