Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Wisła II Płock - MKS Przasnysz

Podsumowanie roku 2019

• autor: Krajas88, 2020-01-04 22:21

Poprzedni rok zakończony więc wypadałoby napisać krótkie podsumowanie. Nie będziemy pisać dużo o celach i podsumowaniu sportowym.

Więcej w rozwinięciu.

Jednym z celów jak co roku był awans do 3 ligi, ale po rundzie jesiennej poprzedniego sezonu wiadomo było, że będzie ciężko zrealizować ten cel. Drużyna skupiła się na treningu i na wygraniu kolejnego spotkania w lidze. To się chyba udało, bo cała runda wiosenna była bardzo dobra, wygranie kolejnych 11 spotkań i duża poprawa w grze zespołu na pewno ucieszyła wiele osób. Po niezłej końcówce rundy do nowego sezonu podchodziliśmy z dużym optymizmem, a cel drużyny był (i jest) tylko jeden, awans do 3 ligi. Wzmocnienia drużyny, solidne przygotowania do sezonu dawały nadzieje, że jesień będzie nasza. Niestety nie zgrało się to tak jak byśmy wszyscy chcieli. Wahania formy i przegrane z górą tabeli spowodowały, że po jesieni zajmujemy 5 miejsce ze stratą 6 punktów do lidera. Nie jest to wymarzona sytuacja, ale nie poddajemy się i w nowym roku cel się oczywiście nie zmienia. Powalczymy o 3 ligę. W poprzednim roku wydarzyło się wiele przyjemnych rzeczy. Cieszy powrót do drużyny po ciężkiej kontuzji Łukasza Puciłowskiego. Do drużyny dołączyli Wojtek Wocial i Dominik Pusek. Mateusz Łysik kolejny raz został wicemistrzem świata w piłce nożnej 6 - osobowej. Za sprawą całego środowiska piłkarskiego nasz projekt w budżecie obywatelskim nawodnienia płyty głównej na Sportowej 1 zwyciężył w głosowaniu i w nadchodzącym roku będziemy mieli automatyczne nawodnienie.Piłkarzy ominęły kontuzje i w nowym roku możemy spotkać się na treningu w niezmienionym składzie. Oczywiście za poprzedni rok największe podziękowania należą się sponsorom. Firma Akpol, Gromulski Piekarnia Cukiernia, Ostropol, PEC, CartPoland,Przewozy Pasażerskie Fast Travels, Rotrans, MOSiR Mińsk MazowieckiMiasto Mińsk Mazowiecki bardzo dziękujemy za poprzedni rok i mamy nadzieję że w roku 2020 współpraca również będzie bardzo udana. Dziękujemy zawodnikom, trenerom, działaczom, pracownikom oraz kibicom. Jak widzicie ostatnie pół roku to również mała poprawa jeżeli chodzi o pracę klubu i media klubowe. Wiemy, że może być jeszcze lepiej i w tym roku postaramy się bardziej. Do zobaczenia na stadionie.

Zapraszamy na naszego Facebook'a i instagram.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy i partnerzy

Mazovia Mińsk MazowieckiNadnarwianka Pułtusk