Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wisła II Płock - Drukarz Warszawa
MKS Przasnysz - Huragan Wołomin
Makowianka Maków Maz - Wkra Żuromin
Ząbkovia Ząbki - Pogoń II Siedlce
Świt Staroźreby - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki
Hutnik Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski

Porażka w Łomiankach

• autor: Krajas88, 2019-10-26 17:02

KS Łomianki - MKS Mazovia 4:2 (2:1)

Bramki: Malesa, Matak

Pusek - Matak (Zatorski), Słowik, Krajewski, Herman - Malesa - Nojszewski, Parobczyk (Staska), Puciłowski (Wocial), Romanov (Przyborowski) - Bondara

Relacja w rozwinięciu...

W 12 kolejce 4 ligi nasz zespół udał się na wyjazdowy mecz z KS Łomianki. Przed meczem nasz rywal tracił do Mazovii tylko jedno oczko i jeszcze przed spotkaniem było jasne, że będzie to bardzo ważny mecz dla obu zespołów. W porównaniu do ostatniego spotkania zaszła jedna zmiana. Do składu po pauzie spowodowanej kartkami wrócił Bartek Malesa. Od początku spotkania bardzo mocno ruszyli gospodarze. Nie dawali rozgrywać piłki naszemu zespołowi. Grali agresywnie i natychmiastowo doskakiwali do naszych zawodników. Taka gra szybko przyniosła oczekiwany efekt. Już w 3 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Po stałym fragmencie gry i błędzie w obronie, zawodnik Łomianek kieruje piłkę praktycznie do pustej bramki. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Kilka minut później pięknym strzałem z dystansu bramkarza gospodarzy pokonał Bartek Malesa. Bramka wyrównująca otrzeźwiła Mazovie. Udało się zawiązać kilka ciekawych akcji, i brakowało tylko wykończenia. Niestety kolejny stały fragment przyniósł bramkę zawodnikom z Łomianek. Nie kryty w polu karnym zawodnik precyzyjnie uderzył z główki i pokonał bezradnego Puska. Mimo niekorzystnego wyniku zawodnicy znad srebrnej za wszelką cenę chcieli doprowadzić do wyrównania. Mimo kilku korzystnych sytuacji do przerwy nie udało się doprowadzić do wyrównania. W przerwie meczu trenerzy dokonują odrazu dwóch zmian. Na boisku pojawili się Szymon Staska oraz Krystian Przyborowski. Zastąpili oni Romanova oraz Parobczyka. Po przerwie niestety dla nas mimo dużych chęci obraz gry niewiele się zmienił. Znowu po błędzie w ustawieniu gospodarze wychodzą z sytuacją sam na sam z Puskiem i podwyższają prowadzenie. Trenerzy widząc nieporadność w naszej grze przeprowadzają kolejną zmianę. Na boisku melduje się Wojtek Wocial. Łomianki mając korzystny rezultat cofnęły się całym zespołem czekając na skontrowanie naszej drużyny. W tej części meczu dochodzimy do kilku sytuacji, ale w bramkarz przeciwników popisuję się kilkoma udanymi interwencjami. Na 20 minut przed końcem udaję się złapać kontakt na 3-2. Odbitą przez bramkarza piłkę przytomnie uderza Dawid Matak i przez chwilę wróciła nadzieja na remis w tym meczu. Łomianki jednak mądrze grając w obronie, uniemożliwiały przeprowadzenie akcji. Gdy zostało parę minut do końca spotkania, zrzucamy wszystkie siły do ataku. Niestety po kolejnej kontrze, tracimy bramkę na 4–2 która jest już gwoździem do trumny. Parę chwil później sędzia kończy spotkanie. Przegrywamy kolejny ważny mecz i w tabeli wygląda to już bardzo źle, bo spadamy już na 6 miejsce, a strata rośnie. Po takim meczu ciężko coś więcej napisać. Dziękujemy przeciwnikom za mecz i widzimy się za tydzień na Sportowej 1. W sobotę do Mińska Mazowieckiego przyjedzie Podlasie Sokołów Podlaski. Szczegóły podamy wkrótce.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy i partnerzy

Mazovia Mińsk MazowieckiKorona Ostrołęka