Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Wisła II Płock - MKS Przasnysz

Wysoka wygrana Mazovii

• autor: Krajas88, 2019-09-29 21:55

MKS Mazovia - Wkra Żuromin 6-1 (2-1)

Bramki: Wocial x3, Staska, Samobójcza, Bondara.

Skład: Pusek – Herman, Słowik, Grabek (Krajewski), Matak  (Staska) – Malesa –  Zatorski, Parobczyk (Nojszewski), Puciłowski (Przyborowski), Romanow (Kowalczyk), Wocial (Bondara).

Relacja w rozwinięciu newsa.

W ostatnią sobotę września MKS Mazovia rozegrała kolejny mecz w rozgrywkach 4 ligi mazowieckiej. Tym razem na Sportową 1 przyjechał zespół Wkry Żuromin. Przed tą kolejką goście zajmowali ostatnią pozycję gromadząc na swym koncie skromne 2 punkty. Mazovia zajmowała 4 miejsce z dorobkiem 13 punktów. Po ostatniej porażce w Wołominie trenerzy zrobili małą rewolucję w wyjściowej jedenastce i desygnowali identyczny skład jaki rozpoczynał tegoroczne rozgrywki w Ostrołęce. Punktualnie o godzinie 15.00 sędzia główny zawodów rozpoczął spotkanie. Pierwsze minuty pokazały jak to spotkanie będzie wyglądać. Zespół Wkry mocno cofnięty do defensywy, bronił się całą drużyną na własnej połowie, czekając na dogodną okazję do wyprowadzenia kontry. Niespodziewanie szybko taka okazja trafiła się już na samym początku meczu. Błąd w ustawieniu defensywy i jeden z pomocników posyła prostopadłą piłkę pomiędzy naszych obrońców. Mając niemal 200 procentową okazję do zdobycia bramki, napastnik z Żuromina nie trafia w światło bramki. Było to pierwsze ostrzeżenie dla naszego zespołu. Na szczęście zespół dobrze zareagował i już w 7 minucie mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. W zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Rafała Słowika który dokładnie zagrał do Wociala. Wojtek sprytnym uderzeniem z piętki pokonał bramkarza Wkry. Po wyjściu na prowadzenie obraz gry nie zmienił się. Mazovia cierpliwie rozgrywała piłkę i atakiem pozycyjnym starała się znaleźć drogę do bramki. Zespół z Żuromina wyprowadził kilka groźnych kontr po których mógł wyrównać stan meczu. W bramce czujny był jednak Dominik Pusek i nie dał się zaskoczyć. W 38 minucie Mazovia zdobyła bramkę na 2-0. Dokładne zagranie z prawej strony Łukasz Puciłowskiego wykorzystał Wojciech Wocial i po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Gdy wydawało się, że na przerwę zejdziemy ze spokojnym dwubramkowym prowadzeniem, przyjezdni w 39 minucie zdobywają bramkę kontaktową. Dokładną prostopadłe podanie i sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Rzepkowski Hubert. Do przerwy 2-1. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł bez zmian w składzie. Goście opadli z sił a Mazovia rozpoczęła egzekucję. W 57 minucie na 3-1 podwyższył Wocial po kolejnej asyście Puciłowskiego. Tym samym napastnik naszego zespołu skompletował Hattricka. W 67 minucie nastąpiły pierwsze zmiany, na boisku zameldował się Szymon Staska i Marcin Kowalczyk. Niespełna 7 minut potrzebował Staska na zdobycie swojej pierwszej bramki w sezonie. Asysta znowu od Puciłowskiego, i precyzyjny strzał Staski obok bezradnego golkipera z Żuromina. W 83 minucie na 5 do 1 piłkę do własnej bramki skierował obrońca Żelazny Bartłomiej. Ostatni gol w tym meczu padł w 87 minucie. Rzut karny po faulu na Krystianie Przyborowskim wykorzystał Michał Bondara. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Cieszy wysokie zwycięstwo, dobra skuteczność w ataku, ciekawa kombinacyjna gra i 3 bramki Wojtka Wociala. Dziękujemy kibicom i drużynie przeciwnej i już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkania naszych drużyn. Za tydzień pierwszy zespół uda się do Siedlec na mecz z Pogonią II, a druga drużyna zagra u siebie z Węgrowem. Szczegóły spotkań podamy wkrótce. Jednak jeszcze przed rozgrywkami ligowymi w środę 2 października rozegrany zostanie półfinał okręgowego Pucharu Polski. Obydwie drużyny swoje mecze rozegrają na wyjeździe. Jutro pojawią się grafiki promujące spotkania. Zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebooku i konta na instagramie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy i partnerzy

Mazovia Mińsk MazowieckiNadnarwianka Pułtusk