Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Wisła II Płock - MKS Przasnysz

MKS Mazovia 2 : 0 MKS Przasnysz

• autor: Krajas88, 2019-09-08 22:47

W sobotni poranek pierwszy zespół MKS Mazovia udał się do Przasnysza, rozegrać kolejny pojedynek w 4 lidze. Punktualnie o godzinie 11.00 sędzia główny zawodów rozpoczął spotkanie. W składzie naszej drużyny w porównaniu do ostatniego meczu pucharowego zaszła jedna zmiana.

... Na prawej stronie boiska Łukasza Puciłowskiego zastąpił Jewhen Romanow. Od początku spotkania gospodarze próbowali narzucić swój styl gry. Dłużej utrzymywali się przy piłce, wymieniali więcej podań i mocno zepchnęli nasz zespół do defensywy. Mazovia cofnięta, próbowała grać z kontrataku. Mimo optycznej przewagi i kilku groźnych sytuacji, gospodarze nie stworzyli sobie 100 procentowej sytuacji. Warto odnotować groźny strzał z rzutu wolnego, który świetnie wybronił Dominik Pusek. W grze jednej i drugiej drużyny było dużo chaosu i niedokładności. Po jednej z groźnych akcji to Mazovia mogła wyjść na prowadzenie. Po dokładnym dograniu Romanowa w dobrej sytuacji znalazł się Michał Bondara, niestety źle trafił w piłkę i strzał okazał się niecelny. Z upływającymi minutami drużyna Przasnysza zaczęła tracić przewagę, i to nasza drużyna coraz częściej zagrażała bramce gospodarzy. Jednak brakowało jakości w ataku i nie było 100 procentowych sytuacji. Sędzia zakończył pierwszą część spotkania. Trenerzy Mazovii i Przasnysza nie mogli być zadowoleni z postawy swoich podopiecznych. Na drugą połowę oba zespołu wyszły bez zmian. Miński klub delikatnie skorygował ustawienie. Gospodarze nie byli już tak konkretni w rozegraniu i to Mazovia zaczęła coraz mocniej atakować. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 55 minucie składną akcję prawą stroną, sprytnym strzałem po ziemi wykończył Wojtek Wocial. Niespełna 2 minut później było już 2-0. Kolejna zabójcza kontra i tym razem Romanow bezlitośnie wykańcza akcję. Gospodarze na pewno nie takiego początku się spodziewali. Szybko stracone dwie bramki podrażniły zawodników z Przasnysza. Mazovia jednak grała bardzo konsekwentnie i mądrze w defensywie. Gospodarze musieli gonić wynik i mocno się otworzyli, co postanowiła wykorzystać Mazovia. Okazję do podwyższenia wyniku miał Wocial, jednak tym razem bramkarz wyczuł intencje naszego napastnika i popisał się świetną interwencją. Ta akcja mogła zakończyć ten mecz. Ostatnie 10 minut spotkania to huraganowe ataki Przasnysza, ale i również 100 procentowe sytuacje Mazovii. Najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał Staska, a zaraz potem bramkarz z Przasnysza wybronił strzał Marcina Kowalczyka. W końcówce gospodarze mogli zmniejszyć rozmiar porażki, ale Dominik Pusek nie dał się pokonać. Wynik nie uległ zmianie i 3 punkty pojechały do Mińska Mazowieckiego. Brawa dla zawodników. Dobra i konsekwentna gra całego zespołu, szczególnie w drugiej połowie dały nam 3 punkty. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 14 września do Mińska, przyjedzie Wisła II Płock. Oczywiście nie zapominajcie o naszym instagramie i facebook'u.

P.S. W dzisiejszym spotkaniu w lidze okręgowej, drugi zespół w bardzo słabym stylu uległ aż 0-5 Hutnikowi Hucie Czechy. Relacja zdjęciowa z tego meczu na naszym facebook'u.

P.S. 2. Dziękujemy MKS Przasnysz i Panu Bartkowi Mazance za przekazane nam zdjęcia.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy i partnerzy

Mazovia Mińsk MazowieckiNadnarwianka Pułtusk