Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Wisła II Płock - MKS Przasnysz

Wygrana w Pucharze

• autor: Krajas88, 2019-09-05 08:11

MKS Mazovia - Pogoń II Siedlce 2-0 (1-0)

Bramki: Matak, Nojszewski

Pusek - Matak, Krajewski, Grabek, Staska - Puciłowski, Przyborowski, Pędowski, Kowalczyk - Bondara, Wocial.

Zmiany w 60’:
-Szymon Staska --->Mateusz Janusiewicz
-Łukasz Puciłowski ---> Jakub Zatorski
-Wojciech Wocial --->Piotr Parobczyk

Zmiany w 72’:
- Dawid Matak ----> Yevhen Romanov
- Mateusz Pędowski ---> Janusz Nojszewski

relacja zdjęciowa na naszym profilu na fb

Relacja w rozwinięciu newsa

nowa-galeria-6817779.jpg nowa-galeria-6817780.jpg nowa-galeria-6817781.jpg

4 września w Mińsku Mazowieckim została rozegrana kolejna runda okręgowego pucharu polski. Na stadion przy ul. Sportowej 1 przyjechał drugi zespół Pogoni Siedlce. Skład Mazovii z jednym debiutantem w składzie. Na pozycji nr 6 wystąpił na co dzień występujący w drugiej drużynie Mateusz Pędowski (rocznik 2003). Od początku spotkania Mazovia prowadziła grę, i była częściej przy piłce. Niestety nic z tej przewagi nie wynikało. Siedlecka Pogoń nastawiła się na grę z kontry. W 10 minucie padła pierwsza bramka. Z rzutu wolnego pięknym uderzeniem popisał się Dawid Matak i było 1-0. Po strzeleniu gola Mazovia cofnęła się, i zaczęła grać nerwowo. W 19 minucie po błędzie w wyprowadzeniu piłki rzut wolny z dalszej odległości wykonywała Pogoń, po dośrodkowaniu niefortunnie piłka trafiła w ręke Pędowskiego, a sędzia odgwizdał rzut karny. Do piłki podszedł Dominik Barciak, ale jego intencje dobrze odczytał Dominik Pusek i obronił jedenastkę. Mecz bardziej się wyrównał, ale nie było to porywające widowisko. Mimo optycznej przewagi Mazovii, akcji było jak na lekarstwo. Gra była szarpana, a błędów było dużo z jednej jak i drugiej strony. Kilka akcji naszego zespołu mogło zakończyć się bramką, niestety szwankowała skuteczność. Dwukrotnie bliski zdobycia bramki był Michał Bondara. Pięknym strzałem popisał się też Krystian Przyborowski, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce. Na drugą połowę gospodarze wyszli bez zmian w składzie. Pogoń od razu ruszyła mocno do przodu. W grze gości pojawiła się większa agresja i chęć zmiany wyniku. Mazovia dalej nieporadnie, mało precyzyjnie. Zmiany, które miały wprowadzić trochę świeżości, też nie dały oczekiwanego rezultatu. Pogoń wyprowadziła kilka niebezpiecznych kontr, i gdyby była bardziej precyzyjna mogła zmienić wynik. Pod koniec meczu mecz mocno się otworzył. Goście ruszyli mocno do ataku, co chciała wykorzystać nasza drużyna. Było kilka okazji, ale celowniki tego dnia nie były dobrze ustawione. W ostatniej akcji meczu wprowadzony wcześniej Janusz Nojszewski podwyższył wynik na 2-0 a sędzia zakończył spotkanie. Kolejne spotkanie MKS Mazovia rozegra w sobotę 7 września o godzinie 11.00 w Przasnyszu. Zapraszamy do galerii, do filmu z konferencji pomeczowej oraz na naszego instagrama.

...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy i partnerzy

Mazovia Mińsk MazowieckiNadnarwianka Pułtusk