Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Strona klubowa

PAWEŁ MATŁACZ

Najnowsza galeria

MKS Mazovia 2-0 Mławianka Mława (15.08.2018r.)
Ładowanie...

Historia

MONOGRAFIA wydana z okazji 90-lecia MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

--------------------------------------------

Sport w Mińsku Mazowieckim w latach 1924-1979 (klik)

--------------------------------------------

 

Aktualności

Plan przygotowań przed rundą wiosenną

  • autor: mksmazoviamm, 2018-10-29 07:51

Plany zespołów Mazovii na okres przygotowawczy:

Plan sparingów pierwszej drużyny:
19.01 12:00 Orlęta Radzyń Podlaski (6 miejsce, III liga gr. 4),
26.01 12:00 Mszczonowianka (7 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),
02.02 11:00 Victoria Sulejówek (16 miejsce, III liga, gr. 1),
09.02 12:00 ŁKS Łomża (18 miejsce, III liga, gr. 1)
13.02 18:00 Podlasie Biała Podlaska (16 miejsce, III liga, gr. 4),
16.02 12:00 Hutnik Huta Czechy (1 miejsce, liga okręgowa, Siedlce),
23.02 11:00 Mazur Karczew (9 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),
27.02 18:30 Mazur Radzymin (2 miejsce, liga okręgowa, Warszawa gr I),
02.03 11:00 Błonianka Błonie (2 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),
06.03 18:30 Podlasie Sokołów Podlaski (2 miejsce, liga okręgowa, Siedlce),
09.03 12:00 Kryształ Glinojeck (3 miejsce, liga okręgowa, Ciechanów-Ostrołęka).
16.03 12:00 Orzeł Unin (15 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),

Z drużyną ŁKS-u 9 lutego Mazovia zagra w Łomży, natomiast przedostatni i ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem ligi odbędzie się przy Sportowej 1. Rozegranie wszystkich pozostałych meczy kontrolnych zaplanowano na boisku przy ul. Budowlanej. Rozpoczęcie czwartoligowych zmagań 23-24 marca.

Plan sparingów drugiej drużyny:
19.01 14:00 Drukarz Warszawa (10 miejsce, IV liga, gr. płn. mazowiecka),
26.01 14:30 Escola Warszawa (7 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),
02.02 13:30 Burza Pilawa (14 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),
10.02 12:00 Bór Regut (4 miejsce, A klasa, Warszawa II),
16.02 14:30 ŁKS Ostrówek (4 miejsce, A klasa, Siedlce),
23.02 13:30 Wicher Kobyłka (2 miejsce, A klasa, Warszawa I),
02.03 13:30 ŁKS Łochów (1 miejsce, A klasa, Warszawa I),
09.03 14:30 Promnik Łaskarzew (12 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),
16.03 15:30 Jabłonianka Jabłonna Lacka (11 miejsce, liga okręgowa, Siedlce).

Wszystkie spotkania drugiej drużyny zostaną rozegrane na boisku przy ul. Budowlanej. Rozpoczęcie rozgrywek LO - 23-24 marca.

    


 

Sponsorzy i partnerzy

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17

Ostatnie spotkanie

Mazovia Mińsk MazowieckiKasztelan Sierpc
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 Kasztelan Sierpc
2018-11-17, 11:00:00
Mińsk Maz ul. Sportowa 1
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 Kasztelan Sierpc
Wkra Żuromin 1:4 MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa 1:1 Wisła II Płock
KS Łomianki 0:1 Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Maz 2:1 Huragan Wołomin
Pogoń II Siedlce 2:2 Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów 1:1 Mazur Gostynin
Ząbkovia Ząbki 4:2 Mławianka Mława

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2643, wczoraj: 2828
ogółem: 4 653 340

statystyki szczegółowe