Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Wisła II Płock - Drukarz Warszawa
MKS Przasnysz - Huragan Wołomin
Makowianka Maków Maz - Wkra Żuromin
Ząbkovia Ząbki - Pogoń II Siedlce
Świt Staroźreby - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki
Hutnik Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 894, wczoraj: 1739
ogółem: 5 996 250

statystyki szczegółowe

Aktualności

Plan przygotowań przed rundą wiosenną

  • autor: mksmazoviamm, 2018-10-29 07:51

Plany zespołów Mazovii na okres przygotowawczy:

Plan sparingów pierwszej drużyny:
19.01 12:00 Orlęta Radzyń Podlaski (6 miejsce, III liga gr. 4),  0 : 2
26.01 12:00 Mszczonowianka (7 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),  1 : 0
01.02 19:00 Victoria Sulejówek (16 miejsce, III liga, gr. 1),  2 : 2
09.02 12:00 ŁKS Łomża (18 miejsce, III liga, gr. 1)   3 : 0
13.02 18:00 Podlasie Biała Podlaska (16 miejsce, III liga, gr. 4),  4 : 2
16.02 12:00 Hutnik Huta Czechy (1 miejsce, liga okręgowa, Siedlce),  5 : 1
19.02 19:00 Pogoń Siedlce (14 miejsce, II liga),  0 : 5

23.02 11:00 Mazur Karczew (9 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),  1 : 5
27.02 18:30 Mazur Radzymin (2 miejsce, liga okręgowa, Warszawa gr I),  1 : 3
02.03 11:00 Błonianka Błonie (2 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),  5 : 2
06.03 18:30 Podlasie Sokołów Podlaski (2 miejsce, liga okręgowa, Siedlce),  0 : 0
09.03 12:00 Kryształ Glinojeck (3 miejsce, liga okręgowa, Ciechanów-Ostrołęka),   1 : 1
16.03 12:00 Orzeł Unin (15 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),   3 : 1

Z drużyną ŁKS-u 9 lutego Mazovia zagra w Łomży, natomiast ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem ligi odbędzie się przy Sportowej 1(?). Rozegranie wszystkich pozostałych meczy kontrolnych zaplanowano na boisku przy ul. Budowlanej. Rozpoczęcie czwartoligowych zmagań 23-24 marca.

Plan sparingów drugiej drużyny:
19.01 14:00 Drukarz Warszawa (10 miejsce, IV liga, gr. płn. mazowiecka),  2 : 4
26.01 14:30 Orzeł Unin (15 miejsce, IV liga gr. płd mazowiecka),  5 : 2
02.02 13:00 Burza Pilawa (14 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),  6 : 0
10.02 12:00 Bór Regut (4 miejsce, A klasa, Warszawa II),   4 : 4
16.02 14:30 ŁKS Ostrówek (4 miejsce, A klasa, Siedlce),  5 : 3
23.02 13:30 Wicher Kobyłka (2 miejsce, A klasa, Warszawa I),  5 : 0
02.03 13:30 ŁKS Łochów (1 miejsce, A klasa, Warszawa I),  8 : 2
09.03 14:30 Promnik Łaskarzew (12 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),   4 : 2
16.03 15:30 Jabłonianka Jabłonna Lacka (11 miejsce, liga okręgowa, Siedlce).   5 : 0

Wszystkie spotkania drugiej drużyny zostaną rozegrane na boisku przy ul. Budowlanej. Rozpoczęcie rozgrywek LO - 23-24 marca.

    


 

Sponsorzy i partnerzy

 

Ostatnie spotkanie

Mazovia Mińsk MazowieckiKorona Ostrołęka
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:0 Korona Ostrołęka
2020-03-14, 13:00:00
Walkower
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Drukarz Warszawa Podlasie Sokołów Podlaski
KS Łomianki Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Maz Nadnarwianka Pułtusk
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:0 Korona Ostrołęka
Pogoń II Siedlce Świt Staroźreby
Wkra Żuromin Ząbkovia Ząbki
Huragan Wołomin Makowianka Maków Maz
Wisła II Płock MKS Przasnysz

PAWEŁ MATŁACZ