Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Hutnik Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski

Wywiad z trenerem Robertem Stelmachem

• autor: Krajas88, 2020-03-28 19:15

Korzystając z przymusowej przerwy w treningach i rozgrywkach porozmawialiśmy z trenerem naszego zespołu Robertem Stelmachem

Panie Trenerze w normalnej sytuacji rozmawialibyśmy twarzą w twarz i na pewno na tematy czysto piłkarskie, może o ostatnich meczach ligowych, sytuacja jest jednak inna, taki rozwój sytuacji jest chyba zaskoczeniem dla wszystkich w środowisku piłkarskim?

(więcej w rozwinięciu)

Zawieszona liga :(

• autor: Krajas88, 2020-03-20 16:24

Rozgrywki ligowe w Polsce zawieszone do 26 kwietnia!! PZPN właśnie opublikował informację, że wszystkie rozgrywki w Polsce od Ekstraklasy aż po rozgrywki młodzieżowe zostają odwołane do końca kwietnia. Większość zawodników i osób ze środowiska piłkarskiego spodziewała się takiej informacji. W obecnej sytuacji w kraju, taka decyzja jest całkowicie zrozumiała, trzeba brać pod uwagę scenariusz, że rozgrywki w ogóle nie ruszą.
Póki co zawodnicy naszego klubu dostali od trenera szczegółowe rozpiski treningowe i realizują treningi indywidualnie. Jakie będą kolejne decyzje będziemy informowali na bieżąco. Na razie siedzimy w domu, dbamy o formę, i spędzamy ten czas z rodzinami. Zdrowie jest najważniejsze, a w piłkę jeszcze zdążymy pograć. Trzymajcie się ciepło 🙂 Żeby wypełnić Wam kibicom i sympatykom klubu ten czas, na pewno pojawią się jakieś wywiady, może jakieś konkursy. Pozdrawiamy 🙂

Dwójka wygrywa z Vulcanem

• autor: Krajas88, 2020-03-07 19:16

MKS Mazovia II : Vulcan Wólka Mlądzka 3:0

Bramki: Zatorski x 2, Flis

Stelmaszczyk (46’ Sobolewski) - Bogusz, Pędowski, Górski, Teodorski (60’ Sałasiński) - Malesa (30’ testowany), Gańko (60’ Flis), Niemyjski - Staska (60’ Kacprowicz), Wereda (80’ testowany), Zatorski (80’ testowany)

Wygrany ostatni sparing

• autor: Krajas88, 2020-03-07 19:14

MKS Mazovia - KS Raszyn 5-2 (4-1)

Bramki: Romanov x2, Wocial, Nojszewski, Zatorski

Łysik (Pusek) - Kowalczyk (Teodorski), Krajewski, Sikorski (Grabek), Testowany (Zatorski) - Słowik - Nojszewski (Staska), Przyborowski (Gańko), Puciłowski (Parobczyk), Romanov (Matak) - Wocial (Nojszewski)

Wygrana Dwójki z KS Sobienie Jeziory

• autor: Krajas88, 2020-03-01 14:18

MKS Mazovia II : KS Sobienie Jeziory 3:1

Bramki: Wereda, Staska, Sałasiński

Sobolewski (Stelmaszczyk) - Bogusz, Rozbiewski, Sikorski, Teodorski - Pędowski, Niemyjski, Kacprowicz - Staska, Wereda, Nojszewski Zagrali również Flis, Tomczak, Sałasiński, Tkaczyk (testowany).

Sponsorzy i partnerzy

Mazovia Mińsk MazowieckiKorona Ostrołęka