Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Strona klubowa

PAWEŁ MATŁACZ

Najnowsza galeria

MKS Mazovia 2-0 Mławianka Mława (15.08.2018r.)
Ładowanie...

Historia

MONOGRAFIA wydana z okazji 90-lecia MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

--------------------------------------------

Sport w Mińsku Mazowieckim w latach 1924-1979 (klik)

--------------------------------------------

 

Aktualności

Pierwszy sparing za nami

  • autor: Krajas88, 2019-07-17 10:47

W pierwszym meczu kontrolnym MKS Mazovia pokonuje Ursus Warszawa 5:4 (4:1) 

Bramki: Zatorski x2,Wocial,Janusiewicz,Bondara

Skład:1 połowa
Kowalski-Matak,Słowik,Krajewski,Herman,Malesa,Zatorski,Przyborowski,Parobczyk,Romanov,
(Janusiewicz),Wocial

Skład:2 połowa
Sobolewski Lipka,Grabek,Krajewski(Słowik)Teodorski,Malesa(Przyborowski)Kowalczyk,Nojszewski, 

Puciłowski,Janusiewicz,Bondara

Zapraszamy do relacji tekstowej


Plan przygotowań

  • autor: mksmazoviamm, 2019-06-21 12:15

 

Harmonogram gier sparingowych MKS MAZOVIA - okres przygotowawczy do rundy jesiennej sezonu 2019/2020:

13.07.2019 /sobota/ godz. 12:00 /Wiązowna/ Ursus Warszawa (11 miejsce III liga gr I)

17.07.2019 /środa/ godz. 18:30 /Wiązowna/ Victoria Sulejówek (17 miejsce III liga gr I)

19.07.2019 /piątek/ godz. 19:00 /Wiązowna/ KS Raszyn (8 miejsce IV liga gr płn)

27.07.2019 /sobota/ godz. 12:00 /Wiązowna/ Broń Radom (13 miejsce III liga gr I)

03.08.2019 /sobota/ godz. 12:00 /Pionki/ Proch Pionki (2 miejsce LO Radom)

07.08.2019 /środa/ godz. 18:30 /Mińsk, Sportowa/ Mazur Radzymin (6 miejsce LO Warszawa)

-------------------------------------

Harmonogram gier sparingowych MKS MAZOVIA II - okres przygotowawczy do rundy jesiennej sezonu 2019/2020:

13.07.2019 /sobota/ godz. 17:00 /Mińsk, Budowlana/ Podlasie Sokołów Pdl (1 miejsce LO Siedlce)

20.07.2019 /sobota/ godz. 10:00 /Józefów/ – Józefovia (1 miejsce LO Warszawa)

24.07.2019 /środa/ godz. 19:00 /Mińsk, Budowlana/ – Semp Ursynów (8 miejsce LO Warszawa)

26.07.2019 /piątek/ godz. 19:00 /Mińsk, Budowlana/ Jabłonianka (11 miejsce LO Siedlce)

03.08.2019 /sobota/ godz. 18:00 /Wiązowna/ Advit (7 miejsce A-klasa Warszawa)

10.08.2019 /sobota/ godz. 17:00 /Otwock/ Vulkan (6 miejsce A-klasa Warszawa)


Walne Mazovia

  • autor: mksmazoviamm, 2019-06-13 16:52

   


ALAN JESTEŚMY Z TOBĄ!

  • autor: mksmazoviamm, 2019-03-25 07:17

  


Mecze domowe w rundzie wiosennej

  • autor: mksmazoviamm, 2019-01-31 08:58

 

Mecze piłki nożnej w Mazowieckiej IV lidze (grupa północna), w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019, zaplanowano na stadionie MOSiR ul. Sportowa 1 w Mińsku Mazowieckim, w poniżej podanych terminach:

30.03.2019 /sobota/ godz. 12:00 - Mazovia Mińsk Maz.  – Ząbkovia Ząbki

06.04.2019 /sobota/ godz. 16:00 - Mazovia Mińsk Maz.  – Drukarz Warszawa

19.04.2019 /piątek/ godz. 17:00 - Mazovia Mińsk Maz.  – MKS Ciechanów

04.05.2019 /sobota/ godz. 17:00 - Mazovia Mińsk Maz.  – Ożarowianka Ożarów Maz.

15.05.2019 /środa/ godz. 17:30 - Mazovia Mińsk Maz.  – Wisła II Płock

25.05.2019 /sobota/ godz. 18:00 - Mazovia Mińsk Maz.  – Huragan Wołomin

08.06.2019 /sobota/ godz. 17:00 - Mazovia Mińsk Maz.  – Mazur Gostynin

 

-------------------------------

W ramach Ligi Okręgowej OZPN w Siedlcach, w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 zaplanowano mecze na stadionie MOSiR ul. Budowlana 2a w Mińsku Mazowieckim, w poniżej podanych terminach:

30.03.2019 /sobota/ godz. 15:30 - Mazovia II Mińsk Maz. – Czarni Węgrów

14.04.2019 /niedziela/ godz. 11:00 - Mazovia II Mińsk Maz. – Wilga Miastków

28.04.2019 /niedziela/ godz. 17:00 - Mazovia II Mińsk Maz. – Kolektyw Oleśnica

30.04.2019 /wtorek/ godz. 19:00 - Mazovia II Mińsk Maz. – Hutnik Huta Czechy

12.05.2019 /niedziela/ godz. 17:00 - Mazovia II Mińsk Maz. – Wektra Zbuczyn

25.05.2019 /sobota/ godz. 14:00 - Mazovia II Mińsk Maz. – Tygrys Huta Mińska

09.06.2019 /niedziela/ godz. 18:00 - Mazovia II Mińsk Maz. – Fenix Siennica*

* Mecz w dniu 9.06. rozegrany zostanie na stadionie MOSiR przy ul. Sportowej 1.


Plan przygotowań przed rundą wiosenną

  • autor: mksmazoviamm, 2018-10-29 07:51

Plany zespołów Mazovii na okres przygotowawczy:

Plan sparingów pierwszej drużyny:
19.01 12:00 Orlęta Radzyń Podlaski (6 miejsce, III liga gr. 4),  0 : 2
26.01 12:00 Mszczonowianka (7 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),  1 : 0
01.02 19:00 Victoria Sulejówek (16 miejsce, III liga, gr. 1),  2 : 2
09.02 12:00 ŁKS Łomża (18 miejsce, III liga, gr. 1)   3 : 0
13.02 18:00 Podlasie Biała Podlaska (16 miejsce, III liga, gr. 4),  4 : 2
16.02 12:00 Hutnik Huta Czechy (1 miejsce, liga okręgowa, Siedlce),  5 : 1
19.02 19:00 Pogoń Siedlce (14 miejsce, II liga),  0 : 5

23.02 11:00 Mazur Karczew (9 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),  1 : 5
27.02 18:30 Mazur Radzymin (2 miejsce, liga okręgowa, Warszawa gr I),  1 : 3
02.03 11:00 Błonianka Błonie (2 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),  5 : 2
06.03 18:30 Podlasie Sokołów Podlaski (2 miejsce, liga okręgowa, Siedlce),  0 : 0
09.03 12:00 Kryształ Glinojeck (3 miejsce, liga okręgowa, Ciechanów-Ostrołęka),   1 : 1
16.03 12:00 Orzeł Unin (15 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),   3 : 1

Z drużyną ŁKS-u 9 lutego Mazovia zagra w Łomży, natomiast ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem ligi odbędzie się przy Sportowej 1(?). Rozegranie wszystkich pozostałych meczy kontrolnych zaplanowano na boisku przy ul. Budowlanej. Rozpoczęcie czwartoligowych zmagań 23-24 marca.

Plan sparingów drugiej drużyny:
19.01 14:00 Drukarz Warszawa (10 miejsce, IV liga, gr. płn. mazowiecka),  2 : 4
26.01 14:30 Orzeł Unin (15 miejsce, IV liga gr. płd mazowiecka),  5 : 2
02.02 13:00 Burza Pilawa (14 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),  6 : 0
10.02 12:00 Bór Regut (4 miejsce, A klasa, Warszawa II),   4 : 4
16.02 14:30 ŁKS Ostrówek (4 miejsce, A klasa, Siedlce),  5 : 3
23.02 13:30 Wicher Kobyłka (2 miejsce, A klasa, Warszawa I),  5 : 0
02.03 13:30 ŁKS Łochów (1 miejsce, A klasa, Warszawa I),  8 : 2
09.03 14:30 Promnik Łaskarzew (12 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),   4 : 2
16.03 15:30 Jabłonianka Jabłonna Lacka (11 miejsce, liga okręgowa, Siedlce).   5 : 0

Wszystkie spotkania drugiej drużyny zostaną rozegrane na boisku przy ul. Budowlanej. Rozpoczęcie rozgrywek LO - 23-24 marca.


Dwójka punktuje w Oleśnicy

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-17 07:03

KOLEKTYW Oleśnica - MAZOVIA II Mińsk Maz  0 : 2  (0:1)

Bramki: 15' Parobczyk (karny), 55' Smoderek.

Skład Mazovia: Flis - Dźwigała, Abelski, Bogusz (80' Sikorski), Staska, Parobczyk(c) (66' Nojszewski), Gromysz (64' Laskowski), Giętkowski, Zatorski (64' Pyrek), Rogala (76' Śpiewak), Smoderek (72' Niemyjski).

Najbliższy mecz LO w sobotę 22 września o godz. 15:00 z Hutnikiem (w Trąbkach).


Derbowy remis z Pogonią

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-16 08:25

MAZOVIA Mińsk Maz - POGOŃ II Siedlce  1 : 1  (1:1)

Bramki: 37' Tokaj (as. Herman), 42' Kryszczuk (Pogoń).

Skład Mazovia: Budzikur – Matak, Grabek, Krajewski, Herman, Janusiewicz, Tokaj, Malesa (46' Żurawski), Biesiada (46' Parobczyk), Teodorski (74' Zatorski), Bondara (74' Słowik).

Skład Pogoń II: Smołuch – Ceranka, Guedes, Łydkowski, Markiewicz, Zbieć (74' Grochowski), Górski, Barciak, Bober, Jóźwiak, Kryszczuk (85' Litwiński).

Żółte kartki: 82' Parobczyk –  Zbieć, Jóźwiak (Pogoń).

Sędzia: Patryk Grzeszczak (Warszawa).

Najbliższy mecz IV ligi w sobotę 22 września o godz. 16:00 z Ożarowianką (w Ożarowie).


Puchar Polski - runda IV

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-14 07:05

Mecze 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski zaplanowano na środę 26 września, godz. 16:00:

Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec

Zryw Sobolew / Orzeł Unin - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń II Siedlce

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Hutnik Huta Czechy


Puchar Polski - karawana jedzie dalej

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-13 07:16

MKS Małkinia - MAZOVIA Mińsk Mazowiecki  0 : 11  (0:4)

Bramki: Bondara x 3, Żurawski x 5, Tokaj, Teodorski, Nojszewski.

Skład Mazovia: Budzikur - Matak (46' Słowik), Krajewski (46' Grabek), Kowalczyk, Herman (46' Teodorski), Zatorski (72' Giętkowski), Tokaj (46' Malesa), Biesiada (46' Nojszewski), Janusiewicz, Żurawski, Bondara. Rezerwa: Łysik.

-------------------------------------------

POGOŃ III Siedlce - MAZOVIA Mińsk Mazowiecki  1 : 3  (0:1)

Bramki: Bielecki (Pogoń) - Smoderek, Laskowski, Rogala.

Skład Mazovia: Flis - Abelski, Staska (80' Malka), Świerżewski (46' Laskowski), Bogusz, Parobczyk(c), Gromysz, Rogala, Dźwigała, Niemyjski (46' Pyrek), Smoderek (69' Śpiewak) 

Żółte kartki: Karczmarski, Bielecki (Pogoń) - Parobczyk.


Archiwum aktualności


Sponsorzy i partnerzy

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

Wkra ŻurominMazovia Mińsk Mazowiecki
Wkra Żuromin 1:4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2019-06-15, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Drukarz Warszawa 6:1 Mławianka Mława
Kasztelan Sierpc 1:3 Ząbkovia Ząbki
Wkra Żuromin 1:4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mazur Gostynin 1:3 MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka 1:1 MKS Ciechanów
Huragan Wołomin 3:0 Pogoń II Siedlce
Hutnik Warszawa 6:1 Ożarowianka Ożarów Maz
Wisła II Płock 0:1 KS Łomianki

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2382, wczoraj: 2960
ogółem: 5 191 295

statystyki szczegółowe