Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Strona klubowa

PAWEŁ MATŁACZ

Najnowsza galeria

17.05.2017r. Pogoń Grodzisk Maz.- MKS Mazovia
Ładowanie...

Historia

MONOGRAFIA wydana z okazji 90-lecia MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

--------------------------------------------

Sport w Mińsku Mazowieckim w latach 1924-1979 (klik)

--------------------------------------------

 

Aktualności

Nasi zagrali w UEFA Regions Cup

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-25 07:17

24 maja o godz. 14:00 na boisku w Grodzisku Mazowieckim odbył się mecz w ramach UEFA Regions Cup pomiędzy reprezentacją Mazowieckiego ZPN a reprezentacją woj. Łódzkiego. Obydwaj zawodnicy Mazovii powołani na to spotkanie zagrali od 1 minuty. Włodzimierz Lisiewicz zachował czyste konto, natomiast Daniel Smuga co prawda gola nie strzelił, ale po faulu na nim sędzia podyktował rzut karny, zamieniony na bramkę przez Zbigniewa Obłuskiego (Pilica Białobrzegi).

Mazowiecki ZPN – Łódzki ZPN  2 : 0  (1:0)

Bramki: 40’ Gregorewicz (Mszczonowianka), 68’ Obłuski (Pilica).

Skład Mazowieckiego ZPN: Włodzimierz Lisiewicz (Mazovia) - Zalewski Arkadiusz (Wilga Garwolin), Maruszewski Szymon (Mazur Karczew), Białecki Rafał (Pilica Białobrzegi), Trzaskowski Michał (Mazur Karczew) Gregorowicz Marcin (Mszczonowianka), Smuga Daniel (Mazovia), Obłuski Zbigniew (Pilica Białobrzegi), Korczakowski Igor (MKS Piaseczno), Gabczyński Adrian (Świt NDM), Raszka Marcin (Mazur Karczew). Rezerwa: Selerski Mariusz (Ursus W-wa), Gorczyca Wojciech (Victoria Sulejówek), Czarnecki Kamil (Broń Radom), Rawski Marcin (Pilica Białobrzegi), Wilanowski Maciej (Pogoń Grodzisk), Sypuła Adam (Przyszłość Włochy), Czarnecki Patryk (Znicz Pruszków)

Skład Łódzkiego ZPN: Sokołowicz Michał (KS Kutno) - Cukiernik Dominik (Zjednoczeni Bełchatów), Klepacz Adrian (Warta Sieradz), Marchewka Paweł (Warta Działoszyn), Dynel Łukasz (Ner Poddębice), Pecyna Dominik (Ner Poddębice), Różycki Przemysław (Ner Poddębice), Strus Patryk (Widzew Łódź), Płaneta Wiktor (Warta Sieradz), Osowski Oskar (Sokół Aleksandrów Łódzki), Sitarz Michał (Warta Sieradz).


Czwarta wysoka wygrana z rzędu - Smoder show!

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-21 07:11

MAZOVIA II Mińsk Maz - WILGA Miastków  8 : 2  (3:1)

Bramki: 11' Kowalczyk (as. Kacprowicz), 23' Latuszek (Wilga), 29' Smoderek (as. Bogusz), 36' Kacprowicz (as. Kowalczyk), 50' Smoderek (as. Parobczyk), 57' Smoderek (as. Kacprowicz), 70' Smoderek (as. Biesiada), 83' Smoderek (as. Gańko), 85' Staska (as. Parobczyk), 90' Baran (Wilga) - rzut karny.

Żółta kartka: 22' Biesiada.

Skład Mazovia: Góras - Teodorski (62' Świerżewski), Gańko, Dźwigała (73' Zielonka), Bogusz (66' Staska), Niemyjski, Parobczyk, Biesiada, Smoderek, Kowlaczyk(c), Kacprowicz (58' Zatorski). Rezerwa: Barwiński, Flis.

Skład Wilga: Poświata - Szymanek (66' Kowalski), Latuszek, Baran, Bogusz, Wasilka, Zieliński, Kondej (62' Biedrzycki M), Belka (62' Śliński), Biedrzycki J., Domański.

Sędziowie (KS Siedlce): Tomasz Kowalczyk (gł), Łukasz Krystosiak, Rafał Polkowski.

W drużynie Mazovii wystąpiło łącznie 13 zawodników młodzieżowych. Kacper Smoderek zdobył w meczu 5 bramek! Sam wynik choć i tak okazały, mógł być przynajmniej dwa razy wyższy...


Powołania na UEFA Regions Cup

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-19 07:56

Daniel Smuga oraz Włodzimierz Lisiewicz znaleźli się w kadrze mazowieckiego ZPN na mecz z reprezentacją woj. łódzkiego w ramach UEFA Regions Cup.

Mecz odbędzie się w środę 24 maja w Grodzisku Mazowieckim.

Dokument powołania.


Pogoń nadal niepokonana wiosną

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-15 07:19

POGOŃ Grodzisk Mazowiecki - MAZOVIA Mińsk Mazowiecki  1 : 0  (1:0)

Bramka: 24' Kamiński (Pogoń).

Żółte kartki: 39' Sobótka, 75' Grabek, 80' Kołaczek (Pogoń), 83' Kołaczek (Pogoń) - dróga zółta w konsekwencji czerwona.

Skład Mazovia: Lisiewicz - Grabek(c), Krajewski, Matak (18' Sobótka), Smuga, Puciłowski, Noiszewski (78' Parobczyk), Żurawski, Romanov, Bondara (76' Kowalczyk), Kaczyński. Rezerwa: Matracki, Janusiewicz, Słowik, Kacprowicz.

Skład Pogoń: Balawejder - Żółtowski, Małkowski, Czarnecki, Krajewski, Wilanowski (76' Szymerski), Kołaczek, Enow, Jaroń (90' Szewczyk), Kamiński (46' Pietraszek), Strzałkowski.

Sędziowie (WS Radom): Maciej Posuniak (gł), Łukasz Brzeski, Michał Posuniak.


Szalona pogoń za Mławianką

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-14 07:07

MAZOVIA Mińsk Maz - MŁAWIANKA Mława  4 : 3  (1:2)

Bramki: 11' Żurawski (as. Bondara), 13' Masiak (Mławianka), 39' Tuttas (Mławianka), 55' Smuga (as. Puciłowski), 67' Tuttas (Mławianka), 83' Kaczyński (as. Sobótka), 89' Smuga (as. Romanov).

Żółte kartki: 8' Radziszewski (Mławianka), 43' Wawrzyniak (Mławianka), 54' Drzewiecki (Mławianka), 61' Matak, 65' Samluk (Mławianka), 71' Radziszewski (Mławianka) - druga żółta w konsekwencji czerwona, 90' Tomczak (Mławianka), 90' Puciłowski, 90+7' Komorowski (Mławianka).

Skład Mazovia: Lisiewicz - Grabek(c), Krajewski, Matak (75' Sobótka), Smuga, Żurawski, Romanov, Słowik (46' Puciłowski), Noiszewski (80' Parobczyk), Janusiewicz (46' Kaczyński), Bondara. Rezerwa: Matracki, Kacprowicz.

Skład Mławianka: Jabłonowski - Komorowski, Masiak (73' Wodzyński), Radziszewski, Samluk, Tomczak, Tuttas, Wawrzyniak, Więckiewicz, Wróblewski (77' Drzewiecki), Abramczyk.

Sędziowie (WS Warszawa): Wojciech Hodowicz (gł), Marcin Brenda, Damian Truszkowski.


Tygrys rozstrzelany

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-14 07:03

TYGRYS Huta Mińska - MAZOVIA II Mińsk Maz  1 : 7  (1:2)

Bramki: 7' Haber (Tygrys), 35' Kowalczyk, 45' Gańko, 48' Smoderek, 49' Kowalczyk, 53' Smoderek, 72' Kowalczyk, 81' Zatorski.

Żółte kartki: 72' Jankowski (Tygrys), 77' Nowicki (Tygrys).

Czerwona kartka: 35' Bucholc (Tygrys).

Skład Mazovia: Góras - Bogusz (75' Barwiński), Dźwigała, Dębała(c), Staska (55' Zatorski), Smoderek (60' Świerżewski), Gańko, Kowalczyk, Biesiada, Niemyjski, Teodorski (70' Chocholski). Rezerwa: Flis.

Sędziowie (KS Siedlce): Sebastian Lusawa (gł), Marcin Protasewicz, Sebastian Maciołek.

W drużynie Mazovii wystąpiło łącznie 14 zawodników młodzieżowych. W trzech z rzędu zwycięskich meczach strzelonych łącznie 17 bramek!


Maza II pokonała Victorię w zaległym meczu

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-10 19:59

VICTORIA Kałuszyn - MAZOVIA II Mińsk Maz  2 : 4  (0:3)

Bramki: 22' Teodorski (as. Bogusz), 38' Gańko (as. Popławski), 42' Popławski (as. Smoderek), 54' Smoderek (as. Parobczyk), 58' i 87' Madziar (Victoria).

Żółte kartki: 46' Madziar (Victoria), 68' H.Abramowski (Victoria).

Skład Mazovia: Góras - Bogusz, Dębała, Dźwigała, Teodorski, Biesiada (55' Staska), Gańko (65' Niemyjski), Parobczyk, Smoderek (76' Świerżewski), Kacprowicz (83' Zatorski), Popławski(c). Rezerwa: Flis, Chocholski, Barwiński.

Skład Victoria: Ciechański - J.Gójski, Karpiarz, M.Abramowski (74' Szczęsny), H.Abramowski, Madziar, Gągol (59 Milewski), P.Gójski, Hrynevich (46' Ławecki), Domański, Styś (67' Krążała).

Sędziowie (WS Siedlce): Krzysztof Borkowski (gł), Janusz Kwaśniewski, Emilia Strzalińska.

W drużynie Mazovii wystąpiło łącznie 14 zawodników młodzieżowych. Szkoda niewykorzystanych sytuacji szczególnie tych z drugiej połowy meczu, bo wynik mógł być bardziej okazały.


Płomień zgasł na Budowlanej

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-07 14:40

MAZOVIA II Mińsk Maz - PŁOMIEŃ Dębe Wlk  6 : 2  (2:2)

Bramki: 22' Popławski (as. Staska), 26' Matwiejczyk (Płomień), 28' Popławski (as. Parobczyk), 34' Głuchowski (Płomień), 72' Smoderek (as. Kacprowicz), 74' Kacprowicz (as. Smoderek), 80' Parobczyk (as. Biesiada), 87' Zatorski (as. Gańko).

Czerwona kartka: 22' M.Malesa (Płomień).

Żółte kartki: 72' Głuchowski (Płomień), 82' Matwiejczyk (Płomień), 82' Kacprowicz.

Skład Mazovia: Góras - Dębała, Dźwigała, Bogusz (80' Zatorski), Staska (46' Gańko), Teodorski, Niemyjski (46' Biesiada), Parobczyk, Kacprowicz, Smoderek (76' Świerżewski), Popławski(c). Rezerwa: Flis, Zielonka.

Skład Płomień: Dróżdż - Bartkiewicz, Głuchowski (78' Kukawski), Malesa, Matwiejczyk, Nidzgorski, Rogala, Siporski, Świstak (55' K.Konowrocki), Wojda, Woś (85' Chweściuk). Rezerwa: Jarzębski, M.Konowrocki.

Sędziowie (WS Siedlce): Przemysław Replin (gł), Mirosław Świniarski, Piotr Pniewski.

W drużynie Mazovii wystąpiło łącznie 14 zawodników młodzieżowych. Sędzia główny był wyjątkowo łaskawy dla zawodników Płomienia, których brutalna gra kwalifikowała się do pokazania zdecydowanie większej ilości kartek.


Podlasie rozstrzelane

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-07 06:56

PODLASIE Sokołów Podlaski - MAZOVIA Mińsk Maz  0 : 5  (0:2)

Bramki: 29' Romanov (as. Grabek), 44' Bondara (as. Smuga), 62' Kaczyński (as. Matak), 81' Słowik (as. Smuga), 85' Puciłowski (as. Janusiewicz).

Żółte kartki: 11' Buczyński Ł. (Podlasie), 66' Żurawski, 89' Puciłowski.

Skład Mazovia: Lisiewicz - Krajewski, Grabek(c), Matak (67' Janusiewicz), Smuga, Słowik, Romanov, Noiszewski, Żurawski (67' Puciłowski), Kaczyński (67' Kowalczyk), Bondara (80' Popławski). Rezerwa: Matracki, Kacprowicz, Parobczyk.

Skład Podlasie: Kotowski - Horowicz, Fabisiak, Klimczuk, Buczyński Ł. (73' Buczyński P.), Komycz, Siedlecki, Buga (80' Gdula), Goś, Kobus, Kharmushka. Rezerwa: Rzemek, Kosieradzki, Sawicki.

Sędziowie (WS Siedlce): Kamil Baranowski (gł), Adrian Łada, Kamil Stanisławowski.

W 12' meczu rzutu karnego nie wykorzystał Żenia Romanov.


Mazovia wyszarpała zwycięstwo na Sportowej

  • autor: mksmazoviamm, 2017-05-03 19:10

MAZOVIA Mińsk Maz - BŁĘKITNI Raciąż  2 : 1  (0:1)

Bramki: 5' Kulaga (Błękitni), 48' Grabek, 87' Grabek.

Żółte kartki: 12' Żurawski, 40' Kulaga (Błękitni), 58' Dębkowski (Błękitni), 61' Szelągiewicz (Błękitni), 68' Skumórski (Błękitni), 77' Kowalczyk, 79' Kiełkiewicz (Błękitni), 87' Kokosiński (Błękitni), 87' Kamiński (Błękitni), 87' Skumórski (Błękitni) - druga żółta w konsekwencji czerwona, 90+1' Sobótka.

Skład Mazovia: Lisiewicz - Grabek(c), Krajewski, Żurawski (46' Kowalczyk), Matak (75' Sobótka), Słowik (60' Puciłowski), Romanov, Smuga, Noiszewski, Bondara, Kaczyński. Rezerwa: Matracki, Parobczyk, Kacprowicz, Moryc.

Skład Błękitni: Kokosiński - Dębkowski, Morawski, Kiełkiewicz, Karwowski, Skumórski, Kocięda, Kamiński, Kulaga, Szelągiewicz (61' Piasecki), Wielczyński.

Sędziowie (WS Siedlce): Rafał Kaim (gł), Adam Trędowicz, Przemysław Replin.


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Sponsorzy

 

Najbliższe spotkanie

Mazovia Mińsk MazowieckiCzarni Węgrów
Mazovia Mińsk Mazowiecki   Czarni Węgrów
2017-05-28, 18:00:00

Mińsk Mazowiecki ul. Sportowa 1

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
Pogoń Grodzisk Maz. - Tęcza Łyse
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Czarni Węgrów
Mławianka Mława - Ożarowianka Ożarów Maz
Podlasie Sokołów Podlaski - Dolcan Ząbki
Błękitni Raciąż - Unia Warszawa
Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz
Delta Słupno - Bug Wyszków
Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów - KS Łomianki
Bzura Chodaków - Hutnik Warszawa

Ostatnie spotkanie

Tęcza ŁyseMazovia Mińsk Mazowiecki
Tęcza Łyse 0:3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2017-05-20, 00:00:00
walkower - Tęcza wycofała się z rozgrywek
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Hutnik Warszawa 1:1 Pogoń Grodzisk Maz.
KS Łomianki 0:0 Bzura Chodaków
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:1 MKS Ciechanów
Bug Wyszków 1:1 Wisła II Płock
MKS Przasnysz 2:0 Delta Słupno
Unia Warszawa 4:1 Pogoń II Siedlce
Dolcan Ząbki 1:1 Błękitni Raciąż
Ożarowianka Ożarów Maz 7:2 Podlasie Sokołów Podlaski
Czarni Węgrów 2:2 Mławianka Mława
Tęcza Łyse 0:3 Mazovia Mińsk Mazowiecki

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1887, wczoraj: 2377
ogółem: 3 012 627

statystyki szczegółowe