Mazovia Mińsk Mazowiecki - strona oficjalna

Strona klubowa

PAWEŁ MATŁACZ

Najnowsza galeria

MKS Mazovia 2-0 Mławianka Mława (15.08.2018r.)
Ładowanie...

Historia

MONOGRAFIA wydana z okazji 90-lecia MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

--------------------------------------------

Sport w Mińsku Mazowieckim w latach 1924-1979 (klik)

--------------------------------------------

 

Aktualności

Plan przygotowań przed rundą wiosenną

  • autor: mksmazoviamm, 2018-10-29 07:51

Plany zespołów Mazovii na okres przygotowawczy:

Plan sparingów pierwszej drużyny:
19.01 12:00 Orlęta Radzyń Podlaski (6 miejsce, III liga gr. 4),
26.01 12:00 Mszczonowianka (7 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),
02.02 11:00 Victoria Sulejówek (16 miejsce, III liga, gr. 1),
09.02 12:00 ŁKS Łomża (18 miejsce, III liga, gr. 1)
13.02 18:00 Podlasie Biała Podlaska (16 miejsce, III liga, gr. 4),
16.02 12:00 Hutnik Huta Czechy (1 miejsce, liga okręgowa, Siedlce),
23.02 11:00 Mazur Karczew (9 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),
27.02 18:30 Mazur Radzymin (2 miejsce, liga okręgowa, Warszawa gr I),
02.03 11:00 Błonianka Błonie (2 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),
06.03 18:30 Podlasie Sokołów Podlaski (2 miejsce, liga okręgowa, Siedlce),
09.03 12:00 Kryształ Glinojeck (3 miejsce, liga okręgowa, Ciechanów-Ostrołęka).
16.03 12:00 Orzeł Unin (15 miejsce, IV liga gr. płd. mazowiecka),

Z drużyną ŁKS-u 9 lutego Mazovia zagra w Łomży, natomiast przedostatni i ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem ligi odbędzie się przy Sportowej 1. Rozegranie wszystkich pozostałych meczy kontrolnych zaplanowano na boisku przy ul. Budowlanej. Rozpoczęcie czwartoligowych zmagań 23-24 marca.

Plan sparingów drugiej drużyny:
19.01 14:00 Drukarz Warszawa (10 miejsce, IV liga, gr. płn. mazowiecka),
26.01 14:30 Escola Warszawa (7 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),
02.02 13:30 Burza Pilawa (14 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),
10.02 12:00 Bór Regut (4 miejsce, A klasa, Warszawa II),
16.02 14:30 ŁKS Ostrówek (4 miejsce, A klasa, Siedlce),
23.02 13:30 Wicher Kobyłka (2 miejsce, A klasa, Warszawa I),
02.03 13:30 ŁKS Łochów (1 miejsce, A klasa, Warszawa I),
09.03 14:30 Promnik Łaskarzew (12 miejsce, liga okręgowa, Warszawa I),
16.03 15:30 Jabłonianka Jabłonna Lacka (11 miejsce, liga okręgowa, Siedlce).

Wszystkie spotkania drugiej drużyny zostaną rozegrane na boisku przy ul. Budowlanej. Rozpoczęcie rozgrywek LO - 23-24 marca.


Dwójka punktuje w Oleśnicy

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-17 07:03

KOLEKTYW Oleśnica - MAZOVIA II Mińsk Maz  0 : 2  (0:1)

Bramki: 15' Parobczyk (karny), 55' Smoderek.

Skład Mazovia: Flis - Dźwigała, Abelski, Bogusz (80' Sikorski), Staska, Parobczyk(c) (66' Nojszewski), Gromysz (64' Laskowski), Giętkowski, Zatorski (64' Pyrek), Rogala (76' Śpiewak), Smoderek (72' Niemyjski).

Najbliższy mecz LO w sobotę 22 września o godz. 15:00 z Hutnikiem (w Trąbkach).


Derbowy remis z Pogonią

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-16 08:25

MAZOVIA Mińsk Maz - POGOŃ II Siedlce  1 : 1  (1:1)

Bramki: 37' Tokaj (as. Herman), 42' Kryszczuk (Pogoń).

Skład Mazovia: Budzikur – Matak, Grabek, Krajewski, Herman, Janusiewicz, Tokaj, Malesa (46' Żurawski), Biesiada (46' Parobczyk), Teodorski (74' Zatorski), Bondara (74' Słowik).

Skład Pogoń II: Smołuch – Ceranka, Guedes, Łydkowski, Markiewicz, Zbieć (74' Grochowski), Górski, Barciak, Bober, Jóźwiak, Kryszczuk (85' Litwiński).

Żółte kartki: 82' Parobczyk –  Zbieć, Jóźwiak (Pogoń).

Sędzia: Patryk Grzeszczak (Warszawa).

Najbliższy mecz IV ligi w sobotę 22 września o godz. 16:00 z Ożarowianką (w Ożarowie).


Puchar Polski - runda IV

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-14 07:05

Mecze 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski zaplanowano na środę 26 września, godz. 16:00:

Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec

Zryw Sobolew / Orzeł Unin - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń II Siedlce

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Hutnik Huta Czechy


Puchar Polski - karawana jedzie dalej

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-13 07:16

MKS Małkinia - MAZOVIA Mińsk Mazowiecki  0 : 11  (0:4)

Bramki: Bondara x 3, Żurawski x 5, Tokaj, Teodorski, Nojszewski.

Skład Mazovia: Budzikur - Matak (46' Słowik), Krajewski (46' Grabek), Kowalczyk, Herman (46' Teodorski), Zatorski (72' Giętkowski), Tokaj (46' Malesa), Biesiada (46' Nojszewski), Janusiewicz, Żurawski, Bondara. Rezerwa: Łysik.

-------------------------------------------

POGOŃ III Siedlce - MAZOVIA Mińsk Mazowiecki  1 : 3  (0:1)

Bramki: Bielecki (Pogoń) - Smoderek, Laskowski, Rogala.

Skład Mazovia: Flis - Abelski, Staska (80' Malka), Świerżewski (46' Laskowski), Bogusz, Parobczyk(c), Gromysz, Rogala, Dźwigała, Niemyjski (46' Pyrek), Smoderek (69' Śpiewak) 

Żółte kartki: Karczmarski, Bielecki (Pogoń) - Parobczyk.


Z Ciechanowa wracamy z tarczą

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-10 06:57

MKS Ciechanów - MAZOVIA Mińsk Maz  0 : 4  (0:2)

Bramki: 16' Malesa (as. Teodorski), 29' Tokaj (karny), 54' Tokaj (as. Grabek), 90+1' Tokaj (karny).

Skład Mazovia: Łysik - Matak, Kowalczyk (65' Krajewski), Grabek(c), Herman, Teodorski (82' Zatorski), Biesiada (72' Parobczyk), Malesa (76' Nojszewski), Tokaj, Janusziewicz (46' Żurawski), Słowik (57' Bondara). Rezerwa: Budzikur.

Żółte kartki: Biesiada, Łysik, Tokaj. Czerwona kartka: 90' Chocholski (Ciechanów).

Sędziowie (KS MZPN): Piotr Lewandowski - sędzia główny; Mariusz Bors, Konrad Godzina.

Najbliższy mecz IV ligi w sobotę 15 września o godz. 16:00 z Pogonią II Siedlce (Sportowa).


Tajfun na Budowlanej

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-09 10:12

MAZOVIA II Mińsk Mazowiecki - TAJFUN Jartypory  5 : 0  (3:0) 

Bramki: 20' Parobczyk (karny), 28' Smoderek, 39' Parobczyk, 81' Zatorski, 84' Dźwigała.

Skład Mazovia II: Flis - Gromysz (77' Laskowski), Giętkowski, Niemyjski, Świerżewski (46' Nojszewski), Parobczyk(c) (46' Zatorski), Smoderek (65' Dźwigała), Pyrek (65' Sikorski), Bogusz, Staska, Abelski (75' Śpiewak).

Żółte kartki: Szydłowski (Tajfun), Laskowski (Tajfun).

Najbliższy mecz LO w niedzielę 16 września o godz. 16:30 z Kolektywem (w Oleśnicy).


Lemanek show na Sportowej

  • autor: mksmazoviamm, 2018-09-02 10:20

MAZOVIA Mińsk Maz - MKS Przasnysz  1 : 4  (1:2)

Bramki: 18' Wróblewski (Przasnysz), 36' Żurawski (as. Teodorski), 40', 66' 69' Lemanek (Przasnysz).

Skład Mazovia: Łysik - Grabek(c), Krajewski, Herman, Malesa (46' Janusiewicz), Teodorski (82' Kowalczyk), Matak (69' Bondara), Tokaj, Gańko (57' Biesiada), Słowik (79' Zatorski), Żurawski.

Żółte kartki: Matak, Słowik, Zatorski - Lemanek.

Najbliższy mecz IV ligi w niedzielę 9 września o godz. 16:00 z MKS Ciechanów (w Ciechanowie).

------------------------------------------------------------------

WILGA Miastków - MAZOVIA II Mińsk Maz  3 : 1  (1:0)

Bramki: 19' Dybcio (Wilga), 60' Cichecki (Wilga), 89' Gromysz, 90+4' Borkowski (Wilga).

Skład Mazovia II: Budzikur - Śpiewak (46' Pyrek), Laskowski, Świerżewski (79' Sikorski), Bogusz (66' Nojszewski), Niemyjski, Parobczyk, Zatorski (46' Staska), Gromysz, Giętkowski, Smoderek.

Żółte kartki: Kajka, Gajownik, Ponceleusz, Borkowski - Budzikur, Zatowski, Giętkowski, Pyrek, Staska, Smoderek x2 w konseklwencji w 56' czerwona.

Czerwona kartka: 45' Kruk (Wilga)

Najbliższy mecz LO w sobotę 8 września o godz. 17:00 z Tajfunem (Mińsk Maz ul. Budowlana).


Puchar Polski - runda III

  • autor: mksmazoviamm, 2018-08-31 12:55

OZPN Siedlce rozlosował pary III rundy PP. Mecze zaplanowane na środę 12 września g. 16:30:

Pogoń III Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki     
Olimpia Latowicz - Podlasie Sokołów Podlaski     
Płomień Dębe Wielkie - Pogoń II Siedlce     
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Mazovia II Mińsk Mazowiecki     
Zryw Sobolew - Orzeł Unin     
Naprzód Skórzec - Miedzanka Miedzna     
ULKS Gołąbek - Hutnik Huta Czechy     
Tygrys Huta Mińska - Wilga Miastków Kościelny


Puchar Polski - wygrana z Tajfunem

  • autor: mksmazoviamm, 2018-08-29 10:03

MAZOVIA II Mińsk Maz - TAJFUN Jartypory  9 : 0  (2:0)

Bramki: Żurawski x 5, Nojszewski x 2, Biesiada, Malesa.

Skład Mazovia: Budzikur - Herman (46' Teodorski), Kowalczyk, Grabek (46' Krajewski), Giętkowski (46' Matak), Janusiewicz (46' Zatorski), Malesa, Biesiada (73' Gańko), Żurawski, Bondara (46' Nojszewski), Słowik. Rezerwa: Łysik.

Żółta kartka: Malesa.


Archiwum aktualności


Sponsorzy i partnerzy

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17

Ostatnie spotkanie

Mazovia Mińsk MazowieckiKasztelan Sierpc
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 Kasztelan Sierpc
2018-11-17, 11:00:00
Mińsk Maz ul. Sportowa 1
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 Kasztelan Sierpc
Wkra Żuromin 1:4 MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa 1:1 Wisła II Płock
KS Łomianki 0:1 Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Maz 2:1 Huragan Wołomin
Pogoń II Siedlce 2:2 Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów 1:1 Mazur Gostynin
Ząbkovia Ząbki 4:2 Mławianka Mława

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2147, wczoraj: 3180
ogółem: 4 656 024

statystyki szczegółowe